XEON E5-1620V2/3.7G/10M/TRAY
Формуляр за отказ
XEON E5-1620V2/3.7G/10M/TRAY
XEON E5-1620V2/3.7G/10M/TRAY
(голяма снимка)
0.00
лв.
/
0.00
запитване
Intel® Xeon® Processor E5-1620 v2 (10M Cache, 3.70 GHz)
• SocketLGA2011
• Architecture22 nm process technology
• L3 Cache10 MB
• Clock Speed 3.7 GHz
• Max Turbo Frequency3.9 GHz