XEON E5-1620V3/3.5G/10M/BOX
Формуляр за отказ
XEON E5-1620V3/3.5G/10M/BOX
XEON E5-1620V3/3.5G/10M/BOX
запитване
Intel® Xeon® Processor E5-1620 v3 (10M Cache, 3.50 GHz)
• Sockets SupportedLGA2011-3
• Processor NumberE5-1620V3
• Number of Cores4
• Number of Threads8
• Clock Speed3.5 GHz
• Max Turbo Frequency3.6 GHz