XEON E5-2603V3/1.6G/15M/BOX
Формуляр за отказ
XEON E5-2603V3/1.6G/15M/BOX
XEON E5-2603V3/1.6G/15M/BOX
запитване
Intel® Xeon® Processor E5-2603 v3 (15M Cache, 1.60 GHz)
• Sockets SupportedLGA2011-3
• Processor NumberE5-2603V3
• Number of Cores6
• Number of Threads6
• Clock Speed1.6 GHz
• Intel® Smart Cache15 MB
• Instruction Set64-bit
• Instruction Set ExtensionsIntel® AVX
• Lithography22 nm
• Max TDP85 W
• Graphics Specifications-
Последно добавени продукти в категорията:
AMD Ryzen 7 9850X3D 5.6GHz 104MB 120W AM5 tray
AMD Ryzen 7 9850X3D 5.6GHz 104MB 120W AM5 box
AMD Ryzen 7 7700 5.3GHz 40MB 65W AM5 box
AMD Ryzen 7 7700 5.3GHz 40MB 65W AM5 tray