XEON E5-2620V3/2.4G/15M/BOX
Формуляр за отказ
XEON E5-2620V3/2.4G/15M/BOX
XEON E5-2620V3/2.4G/15M/BOX
запитване
Intel® Xeon® Processor E5-2620 v3 (15M Cache, 2.40 GHz)
• Sockets SupportedLGA2011-3
• Processor NumberE5-2620V3
• Number of Cores6
• Number of Threads12
• Clock Speed2.4 GHz
• Max Turbo Frequency3.2 GHz