XEON E5-2650V3/2.3G/25M/BOX
Формуляр за отказ
XEON E5-2650V3/2.3G/25M/BOX
XEON E5-2650V3/2.3G/25M/BOX
запитване
Intel® Xeon® Processor E5-2650 v3 (25M Cache, 2.30 GHz)
• Sockets SupportedLGA2011-3
• Processor NumberE5-2620V3
• Number of Cores10
• Number of Threads20
• Clock Speed2.3 GHz
• Max Turbo Frequency3.0 GHz