XEON E5-2697V2/2.7G/30MB/BOX
Формуляр за отказ
XEON E5-2697V2/2.7G/30MB/BOX
XEON E5-2697V2/2.7G/30MB/BOX
(голяма снимка)
0.00
лв.
/
0.00
запитване
Intel® Xeon® Processor E5-2697 v2 (30M Cache, 2.70 GHz)
• SocketLGA2011
• Architecture22 nm process technology
• L3 Cache30 MB
• Clock Speed2.7 GHz
• Bus Speed 8 GT/s
Последно добавени продукти в категорията:
AMD Ryzen 7 9850X3D 5.6GHz 104MB 120W AM5 tray
AMD Ryzen 7 9850X3D 5.6GHz 104MB 120W AM5 box
AMD Ryzen 7 7700 5.3GHz 40MB 65W AM5 box
AMD Ryzen 7 7700 5.3GHz 40MB 65W AM5 tray