FORTRON FSP-CAR65 CAR ADAPTER
Формуляр за отказ
FORTRON FSP-CAR65 CAR ADAPTER
FORTRON FSP-CAR65 CAR ADAPTER
запитване
FORTRON NB
CAR 65
- Product Type DC-DC
- Efficiency 84%
- Input Outlet Cigarette lighter
- Intput Voltage 10 ~15 VDC
- Output Power 65W
- Output Voltage +19V