XFX Pro Series 450W P1-450S-X2B9
Формуляр за отказ
запитване
Изпрати
Не въведени име, мнение или код от картинката.
Мнението ви не е изпратено.
Последно добавени продукти в категорията:
Asrock CL-850G 850W 80 Plus GOLD Non Modular
DeepCool CG580 4F V2 ARGB Black